پیج فروشی اینستاگرام | خرید پیج اینستاگرام | فروش پیج اینستاگرام

فروش ویژه پیج های اینستاگرام همراه با ۱۰,۰۰۰ فالوور به قیمت ۱۹۹ هزارتومان.

وبسایت IN3TA از سال ۱۳۹۶ تا به حال، با فعالیت تخصصی و اختصاصی در زمینه اینستاگرام، خدماتی حرفه‌ای به کاربران خود ارائه می‌دهد. یکی از این خدمات، فروش پیج‎های اینستاگرام می‌باشد.

پیج فروشی اینستاگرام، یکی از خدمات پرفروش وبسایت IN3TA می‌باشد که توانسته نیاز مشتریان را در کنار رضایت آنان برآورده کند.

در حال حاضر، نمونه کار صدها پیج فروخته شده از سال ۱۳۹۶ تا به حال در کانال تلگرام ما موجود می‌باشد. جهت مشاهده این نمونه کارها به کانال ما مراجعه نمایید:

t.me/PageForoushi

چرا خرید پیج اینستاگرام؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام، با بیش از ۲۴ میلیون کاربر ایرانی یک جامعه مجازی بسیار بزرگ تلقی میگردد. در سطح جهانی نیز یکی از مزایای اینستاگرام، بیش از ۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ کاربر فعال آن است. این شبکه اجتماعی حال یک مکان مناسب برای دیجیتال مارکتینگ در کنار استفاده های شخصی است. برای رقابت در میان این تعداد از کاربر، داشتن فالوور در پیج اینستاگرام یک امر مهم و غیرقابل‌انکار است.

پیج فروشی اینستاگرام

طبق آماری که در آوریل ۲۰۱۸ منتشر شد، کشور ایران با بیش از ۲۴ میلیون کاربر در رده هفتم از ۱۰ کشور برتر از لحاظ تعداد کاربر در اینستاگرام، قرارگرفت. منبع

بعد از خرید پیج اینستاگرام چه اقداماتی انجام بدهیم؟

ما به مشتریان خود پیشنهاد میکنیم که پسورد، ایمیل، شماره تلفن و سایر موارد اینچنینی را در پیج خریداری شده تغییر داده و اطلاعات مربوط به خود را وارد کرده و سپس این اطلاعات خود را وریفای (Verify) کنند. برای مثال زمانی که شما شماره تلفن خود را در اینستاگرام تغییر می‎دهید برای شما از طرف اینستاگرام یک کد ارسال می‎شود تا صحت شماره تلفن جدید تأیید شود. بعد از وریفای آن، شماره تلفن شما به پیج متصل می‎شود.

مزیت این کار این است که برای مثال اگر در آینده پسورد خود را فراموش کردید، می‎توانید به کمک اطلاعات وارد شده از قبیل شماره تلفن خود پسوردتان را بازیابی کنید.

همچنین فعال‎سازی تایید دو مرحله‌ ای اینستاگرام پیشنهاد می‎شود تا اگر در آینده پسورد خود را به اشتراک فرد یا نرم افزاری نامعتبر گذاشتید، امنیت پیج‎تان تا جای ممکن حفظ شود.

همین حالا اقدام کنید:

نیاز به مشاوره قبل از خرید دارید؟ پس با ما در تلگرام یا واتساپ مطرح کنید: